| chris_1258 a întrebat:

Uite! am instalat the sims 2 si merge chiar imi place dar acum am vrut sa instalez nightlife cand am dat click pe daemon sa pornesc instalatia nici nu a pornit sa alegi limba jocului ca mi-a scris prostia asta,, SOME NEEDED FILES WERE CORRUPTED DURING THE INSTALLATION. PLEASE REINSTALL THE SIMS 2" am reinstalat sims 2 si la fel tot timpul. Cele mai bune raspunsuri primesc o fundita

Răspuns Câştigător
| Myrunaa a răspuns:

Poate antivirusul tau ti'a dat un advertisment, ca odata instalat jocul, un virus se va instala in calculator...
sau daca atunci cand ai instalat jocul, se mai instala inca ceva, calculatorul nu poate procesa decat un fisier si il blocheaza pe celalalt...
si mie mi s-a intamplat asa cu Metin2 Tim si l'am downloadat din alta parte si a mers...

2 răspunsuri:
| chris_1258 explică:

Myrunaa daca merge ce voi face eu acum esti castigatoarea

| chris_1258 explică:

Sorry miruna de fapt nici macar n-am antivirus