| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uite ce am fost eu in viata anterioara:

Povestea vietii tale anterioare

Se pare ca ai fost femeie in viata anterioara.
Te-ai nascut si ai trait undeva prin Tailanda in jurul anului 400.

Ocupatia ta a fost aceea de Bijutier sau Ceasornicar.
Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

O persoana foarte curioasa din fire. Ti-a placut sa mergi pana in esenta lucrurilor. Talent pentru drama si reale abilitati actoricesti. Ai avut prieteni devotati; cativa dintre acestia fiindu-ti si acum alaturi, poate chiar printre membrii familiei.

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Lectia ta este aceea de a invata discretia si moderatia si apoi, sa-i inveti si pe ceilalti acelasi lucru. Viata ta va fi mai fericita daca vei renunta la toate gandurile negative.

Poti afla cine sau ce ai fost in viata anterioara de aici:

http://viata-anterioara.visele.ro/

Tu cine sau ce ai fost in viata anterioara?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Chiar daca eu nu cred in chestii de genu, am zis sa incerc doar de amuzament si uite ce a iesit :

Povestea vietii tale anterioare

Se pare ca ai fost femeie in viata anterioara.
Te-ai nascut si ai trait undeva prin Sudul Japoniei in jurul anului 1850.

Ocupatia ta a fost aceea de Gropar, Miner.
Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Persoana cu o imensa energie, bun in planificare si supervizare. Chiar daca ai fost gunoier, cel putin ai fost un sef intre cei ca tine.

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Trebuie sa inveti sa comunici liber si sa asculti. Inima ta si mintea trebuie sa fie in permanenta deschise. Ajuta-i pe ceilalti si vei fi ajutat.

Nu ma asteptam deloc sa apara ceva legat de Japonia, poate este adevarat pana la urma laughing

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se pare ca ai fost barbat in viata anterioara.
Te-ai nascut si ai trait undeva prin Ukraina in jurul anului 1025.
Ocupatia ta a fost aceea de Filosof sau Ganditor.

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:
Timid, interiorizat, o persoana linistita. Ai dispus de talente creative care nu au fost fructificate pe deplin. In aceasta viata o vei face. Cei care te-au cunoscut te-au considerat o persoana ciudata.

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:
Va trebui sa crezi in inspiratie si in intuitie. Cultiva mai mult optimismul si dragostea. Lectia ta este aceea de a afla ce anume trebuie sa faci ca sa devii o persoana implinita.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum s-ar explica toate intrebarile tale ciudate, inclinate spre barfa, curiozitate excesiva, poate esti gay or lesbi...

| T0T a răspuns:

Tu chiar crezi prostiile astea?

| xjkl a răspuns:

Am fost o pl.