| flower236 a întrebat:

Ultimul om de pe pamant... cine credeti ca va fi, si cum va reactiona cand va afla ca este el?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu va fi. Daca se hotaraste vreun asteroid mai semet sa ne loveasca nu scapa nimeni.Sau o explozie solarathinking
De ce mor eu si ala nu?laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca el e ultimul, de la cine sa afle? N-o ramane chiar cine stie ce idiot ultimul ca sa nu-si dea seama.

| anad a răspuns:

Cel care il va ucide pe penultimul si va fi foarte multumit ca este cel mai bun din lume!(la cat de repede isi castiga adepti terorismul, e posibil, candva, si un astfel de scenariu!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ultimul om de pe pamant va fi foarte nefericit pentru ca nu va avea cui sa-i spuna greutatile si suferintele care il cuprind.laughing worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este frumos sa fii singurul om de pe pamant pentru ca nu ai nici un prieten langa tine si nu ai cui sa-i spui greutatile de pe suflet. laughing worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ultimul om de pe pamant va fi vreun politist intergalactic.laughing. Dar nu se stie poate vei fi tu... laughing