| Delcatty a întrebat:

Un an nou fericit si la multi ani tuturor!
Care sunt planurile voastre pentru 2020? Ce v-ati propus sa realizati?

20 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gimnastică.

| Drimmero a răspuns:

Asemenea tuturor!

In mare parte sa ma mentin asa cum sunt si o voi duce la fel de bine. Ceea ce mi-am propus e pe termen mai lung, pun bazele dupa acum.

| Delcatty explică (pentru Drimmero):

Frumos! Ceva simplu, nu cine stie ce dorinta bombastica si realizabil.

| Drimmero a răspuns (pentru Delcatty):

Sanatatea a fost mereu cel mai important factor, deasupra tuturor, chiar si deasupra banilor.

| Frank51 a răspuns:

As vrea sa incep cu un canal de Youtube, am deja parteneriat cu cineva, urmeaza sa cumpar toate prostiile(un car de bani). Mai vreau sa merg la sala macar 6-7 luni din cele 12(da doamne sa am timp).

| SilentRain a răspuns:

0 planuri, un nou fericit si tie

| Delcatty explică (pentru SilentRain):

Multumesc! Inteleg, unii oameni nu isi seteaza rezolutii si tot le merge bine.

| Sofer a răspuns:

Inca nu mi-am propus nimic.

| SG1995 a răspuns:

Să mă mut singur, să iau nenorocitul ăla de bacalaureat și să îmi fac o iubită (poate).

| gemeni6226 a răspuns:

Sa merg sa mi vizitez fina aflată intr-un alt oras caci are copil nou nascut, sa repar țeava stricată de la baie si bucătărie sa fiu la zi cu plata facturilor inclusiv impozit pe locuinta si verificare gaz si cam atat. Daca atat o sa pot realiza voi fi mulțumită mai mult nu mi permit caci am rate la bancă.

| Delcatty explică (pentru gemeni6226):

Sa ii traiasca!
Legat de bani, da, asta e o chestie. Ai economii de facut.
Mult succes!

| gemeni6226 a răspuns (pentru Delcatty):

Da eu am ales sa fac asta, fara imprumuturi mai greu realizezi ceva mai ales daca omul nu are chef sa mearga la lucru in strainatate ci prefera sa lucreze acasa.

| Delcatty explică (pentru gemeni6226):

E adevarat, in strainatate castigi mai multi bani. Ar trebui sa ai sprijinul sotului, totusi. Macar aminteste-i ca banii nu sunt suficienti si ca trebuie sa faca ceva in privinta asta.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Delcatty):

Nu am sot mi-a murit de 9 ani.

| Delcatty explică (pentru gemeni6226):

Oh, imi pare rau, condoleante. Am inteles eu gresit.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Delcatty):

Nu face nimic, nu aveai de unde sa stii.

| Delcatty explică (pentru gemeni6226):

Multumesc de intelegere, De-asemenea, apreciez ca te descurci, cum poti, de una singura! Multa putere sa ai!

| Jus7t a răspuns:

Mulțumesc! Și ție la fel happy
Planuri...să fac sport în continuare, să nu mă mai cert cu oameni pe TPU laughing plus altele mai complexe.

| Delcatty explică (pentru Jus7t):

Iti urez succes cu sportul si sa devii mai putin conflictual. Te deranjeaza cineva? Ignore. Nu iti risipi nervii cu persoane care te enerveaza. Nu merita sa le dedici timp.

| LupusDei1993 a răspuns:

Sa urmez prezentul si sa nu-mi bat capul pentru viitor