| AnnyIsMyName a întrebat:

Un baiat ma place si stiu asta. inca nu mi-a zis, dar stiu dupa cum se comporta. si eu il plac. ce-as putea face in cazul asta?
NU VREAU RASPUNSURI DE GENUL: PUNE-TE CU BURTA PE CARTE. am varsta necesara

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as spune, sa te duci sa i-o spui, dar stiu din surse sigure, ca fetelor nu le place sa faca primul pas, doar arata-i ''discret'' acelui baiat, ca si tu il placi, da-i mici ``indicii`` uita-te la el, si cand se intoarce, nu intoarce privirea, continua sa te uiti la el, zambeste-i mereu, si in scurt timp va face el primul pas! Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cauta un moment potrivit si spune-i.Mai laes daca spui ca te place ar trebui sa fie usor.
O seara buna!