| Miruna_4399 a întrebat:

Un baiat mi-a zis ca de da la o prietene de-a mea doar asa la misto. Dar el chiar da semne ca o place, chiar mult. Baiatul are 14 ani, si nu pare sa fie genul prea indraznet. I-a fost rusine sa recunoasca, sau doar isi bate joc de ea?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Bineinteles ca ii este rusine sa recunoasca, cine esti tu sa iti spuna ce sentimente are?happy

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, daca o place sau isi bata joc numai ei poate sti, pentru ca unii sunt cam perversi si smecheri si stiu sa prosteasca o fata, e posibil sa o placa dar sa te faca pe tine sa crezi ca e la misto sa nu recunoasca ca de fapt e in limba dupa ea, daca spui ca da semne cum ca i-ar placea de ea, atunci asa o fi. Daca zici ca nu pare genul prea indraznet...nu stiu, el stie ce simte, daca o place sau nu, nu toti recunosc cand plac o fata, unii sunt mai retinuti sa pur si simplu nu vor sa stie altii ca place o fata cu adevarat; pai daca ii arata ca o place nu cred ca isi bate joc de ea, dar sti cum e... orice e posibil mai ales ca la 14 ani iti dai seama ca un baiat e cam imatur, spre deosebire de o fata.