| Biscotte a întrebat:

Un blog ce subiecte sa contina ca sa fie cat mai interesant? Voua ce subiecte v'ar interesa sa cititi?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu neaparat un subiect anume, dar e interesant să vorbeşti despre tine, despre ideile tale, gândurile tale. Cred că atrage mai mult decât un blog despre politică de exemplu. Dacă ai o minte ok, o gândire cât de cât bună poţi reuşi ceva! Baftă!

2 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Într-un blog este frumos să scrii ceea ce simţi pe moment. Încântă foarte mult cititorii şi o să fie un blog reuşit.Asta scriu şi eu în blogul meu!
Succes

| GyeBaek a răspuns:

Pai vb despre tine, despre familie sau prieteni, despre politica, despre canteretul tau preferat, despre filmul tau preferat