| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Un coleg de la mine din clasa ma enerveaza, cand vorbesc in engleza el zice "a ia uite cine a invatat sa vorbeasca in engleza" pe mine ma enerveaza raspunsul asta. Ce pot sa-i zic ca sa ramana blocat.

2 răspunsuri:
| frumusihk99 a răspuns:

Eu i-asi zice :laughing)))):
-Daa, am invatat de mult si acum vb si pentru altii care nu stau bine cu creieru'

| ArianaGrande a răspuns:

Mmm. nesimtit tipu'. Totusi, tu poti sa spui un lucru gen:
1. Macar eu vorbesc engleza, in timp ce tu nici romana nu o sti bine.
2. Cine? Sigur nu tu.
Stiu ca sunt doar doua variante dar atat mi-a venit acum in minte