| Poison_9734 a întrebat:

Un program de editat poze cu, care pot pune la ochi sharingan, byakugan, rinnegan dau

3 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Photoshop?!?!?!?! sau foloseste sai tool painting, dupa care dupa ce ai desenat shringanul pe ochi bagi poza in photoshop si o mai lucrezi sa para cat mai realist, chiar daca e trial la inceput daca esti desteapta il faci full version.

| infernome a răspuns:

Cu gimp2. 6 cu asta am facut si eu saringanul uitate aicia ie facut de mine http://www.youtube.com/watch?v=5Bap811vxEc

| Magureanu_George_1999 a răspuns:

Rinnegan