| Haydee a întrebat:

Unde ati fost in vacanta sau unde veti merge?happybig grin

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Eu abia astept sa plec in luna septembrie intr-un circuit cu masina prin Germanica si un pic de Praga

| albastrel a răspuns:

Am fost o saptamana la munte ...la sfaritul lunii mai am duc si la mare tot o saptamana...de fapt poate mai ma duc... straight face:-ss

mlm
| mlm a răspuns:

Am fost la munte, de cateva zile sint la mare, unde voi mai sta impreuna cu amicii si familia.

| florar a răspuns:

In taaaaraaaa! am o proprietate, casa e in faza de finisaj de fo 10 ani dar gradina e mare si frumoasa.

| Crisu_8081 a răspuns:

Merg in Grecia (in Sithonia). Abia astept!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Unde am fost am mai scris, de dus o sa ma duc la Vadu Lunea viitoare pentru o saptamana, apoi o sa merg si eu in Bulgaria la rude si apoi mai departe in Grecia.

| mioara a răspuns:

Voi merge in Bulgaria la rude.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Nicaierihee hee

| laramaria a răspuns:

Am fost in Sicilia acum 2 saptamani; a fost f frumos mai ales ca am urcat pe etna si bineinteles balaceala de rigoare in marea ionica.

| eko a răspuns:

Am fost la tara si acum astept sa plec in Austria.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încă sunt în activitate, concediul urmează să-l iau mai târziu: octombrie, noiembrie şi chiar decembrie.
Unde voi pleca? Atunci am să mă hotărăsc.
Pa, pa.