| Neymar2 a întrebat:

Unde e mai fain in generala sau la liceu? >:

Argumentati! :*

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In ambele,bine mie mi-a placut mai mult la liceuhappyOricum in generala ai grija examenului si in liceu grija bacului, in rest distractie la greu, asta daca sa-ti traiesti viatahappyO zi buna

| Kristina_3133 a răspuns:

Stii cum e? Cand esti in generala ai vrea sa mergi mai repede la liceu, si cand esti in liceu nu iti mai place, zici ca era mai bine in generala. Daca stai bine sa te gandesti e bine si la liceu si in generala. Daca stii cum sa faci statul la scoala un lucru neplictisitor.e funny peste tot laughing