| Vlad_Pahont_1998 a întrebat:

Unde gasesc episoadele din naruto cand era mic adica acelea dublate in romana de la 1 la 78 ca peteava nu mai sunt unde le mai pot gasi?

3 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Dublate nu ştiu dacă le găseşti. Caută pe site'ul sugerat de '' CiocolataCalda '', sau mai poţi încerca aici: http://www.deseneanimeonline.ro/.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Incearca sa pui intrbarea la Benzi Desenate poate ai mai mult succes acolo

| CiocolataCalda a răspuns:

Pe www.animekage.com, dar nu le gasesti dublate, le gasesti subtitrate. :D