| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc interviurile lui michael jackson cu oprah si cu martin bashir traduse in romana? life whith michael. interviurile intregi. va puuuuuuup

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Www.protv.ro sectia staruri :(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In februarie 1993, Michael Jackson a realizat primul sau interviu in 14 ani, cu Oprah Winfrey. In cadrul acestuia, el a vorbit despre copilaria sa si a negat zvonurile conform carora ar fi cumparat oasele lui Elephant Man.

A negat, de asemenea faptul ca si-ar fi albit pielea prin mijloace artificiale, sustinand ca a fost diagnosticat cu vitiligo, o boala cronica a pielii ce cauzeaza pierderea pigmentului.

Asta este ce a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu le caut sunt disperata astept vesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe YouTube tastand:burtlily

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca pe www.youtube.com scrie michael jackson tradus in romana si o sa poti vedea ambele!;) sunt traduse in romana si foarte frumoase:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu chiar le caut dar am gasit numai,, Living with Michael Jackson (subtitrare in romana)"atat. Sper sa-ti fiu de ajutorhappy.