| anonim_4396 a întrebat:

Unde mergeti de Craciun?

13 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nicaieri, stau comod acasa la TV, cu un prieten, cu familia.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Frumos

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai da, nu simt nevoie sa plec nu stiu unde, unde nu ma simt asa comod ca acasa. Conteaza atmosfera sufleteasca, sa fi intr-un mediu simplu dar cu cei apropiati, nu conteaza locul neaparat.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Poate iti gasesti o iubita de craciun

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu ma mai intereseaza, s-a dus varsta tineretii care oferea ce eu doresc de la o relatie. Eu vreau perioada aia cand se indrag de tine, cand te place si asa mai departe, nu relatie goala ca dupa aia, copii, munca in prostie, un sex acolo si atat. Perioada aia cand se uita la tine asa admirativ, frumos, tu la ea la fel, plus ca de acum deja incep sa imbatraneasca, ce fac, le iau gata trecute? Mai bine nu mai iau nimic.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Man nu esti batran, esti la mijlocul vieti

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt, dar ele deja dupa 35 se cam trec, eu nu-mi arat varsta deloc. Barbatii se mentin mai mult fizic. Oricum e clar ca se potriveste una de maxim cu 5 ani ma mica, dar deja nu doar fizic sunt putin deja trecute, dar si relatia nu ofera ce am zis mai sus, ca eu aia vreau, altceva nu.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Eu cred ca noi vrem ceva serios, de durata, si nu prea mai credem ca vom gasi

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Eu nici nu mai vreau si nici nu as gasi, dar da, inainte asta voiam, ceva mai serios insa nu refuzam nici doar pentru sex dar cu cineva care-mi place ca lumea si care sa ma placa.

| Sofer a răspuns:

Doar acasa. Tu?

| gemeni6226 a răspuns:

In 24 inca lucrez de dimineata, pe 25 am liber si pe 26 iar lucrez 8-18.Am putut alege ce sa am liber craciunul sau revelionul, am ales craciunul sa lucrez deoarece sot nu am copiii pleaca hai hui la colinde si o zi cu ei pe 25 le ajunge sa fie cu mine(acasa).Dar la trecerea dintre ani vreau si eu sa ma odihnesc(atunci am liber 31, 1, 2) mai ales ca se zice cum ai prima zi din an asa iti va merge tot anul.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaCarmen a răspuns:

Acasa