| Twddy a întrebat:

Unde pot gasi si eu programul Developer de la Counter-Strike 1.6 pentru HNS ca sa pot da sync mai mult si LongJump etc. imi puteti spune? pe ce site ca am cautat pe Google si am gasit numai prostii. Am gasit numai programe. Dar un Dev ( Developer ) Bun pentru HNS nu am gasit! Imi puteti lasa un Link bun de unde pot lua Dev ( Developer ) Va rog frumos ca il caut de mult. Cei care nu au inteles intrebarea ID-UL meu de YahooMessenger: florian_robert! Astept raspunsuri sper sa stiti. Multumesc.

3 răspunsuri:
| 7MyLuckyNumber a răspuns:

Mai posteaza inca o data intrebarea poate stie cineva

| denisa1994 a răspuns:

Ai aici toate raspunsurile si gasesti de toate:
http://www.cs-gothic.ro/
http://www.cs-gothic.ro/forum/

| lAuRitAs a răspuns:

Bind w "+forward; developer 1; fps_max 800; fps_modem 800"
bind s "+back; developer 1; fps_max 800; fps_modem 800"
bind a "+moveleft; developer 1; fps_max 800; fps_modem 800"
bind d "+moveright; developer 1; fps_max 800; fps_modem 800"
astept funda