| TaylorMomsen a întrebat:

Unde pot găsi tricouri cu Chuck Bass (Ed Westwick)?

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Decat sa cauti un astfel de tricou, care poate sa coste cat nu face, mai bine il imprimi tu.
Cumperi cateva coli de transfer de la libraria Diverta(sau din alta parte), si scoti imaginea la imprimanta.Aceasta imagine va trebui sa fie printata in"oglinda", lucru pe care il vei seta din calculator.Pe urma, asezi coala de transfer cu printul pe tricou, si presezi cu fierul de calcat, foarte incins, timp de 20-25 sec.La final, desprinzi usor coala de pe tricou.
ATENTIE-Inainte sa te apuci de lucru, e bine sa faci cateva probe pe niste bucati de material textil, asemanator cu cel al tricoului.Asta,ca sa poti verifica timpul optim de transfer.Iar fierul de calcat il muti din cand in cand, pe toate portiune colii de transfer, nu se tine numai intr-un singur loc.

| TaylorMomsen explică (pentru foxsilver):

Dacă voiam aşa, mă interesam. Vreau de pe internet, cu metoda pe care mi-ai prezentat-o nu ar ieşi cum vreau.

| foxsilver a răspuns (pentru TaylorMomsen):

Sunt de acord, dar eu ti-am recomandat cea mai ieftina si rapida metoda.Asta pentru ca lucrez in domeniul productiei publicitare, si cunosc toate tehnicile de imprimare.