| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Unde pot lucra pe laptop in afara de casa? Ma enerveaza mult ideea sa stau acasa si sa incerc sa lucrez, mananc, ma intind, mai deschid un film si nu ma pot concentra deloc, din cauza asta in loc sa-mi fac treaba intr-o ora nu o termin nici in 10 ore, pls, dau funda.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Unde pot lucra pe laptop in afara de casa"

având alimentare independentă, laptopul iți pernite să lucrezi și in șanț dacă acolo dorești. Important e să ai productivitate la lucru. Spor

| Zaygon a răspuns:

Cafenele, ceainarii si lista poate continuawinking