| MBG a întrebat:

Unde pot sa gasesc niste desene animate pentru copii, dar nu de fete cum ar fi barbi, trimiteti-mi link, Cel Mai Bun Raspuns Primeste FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Cel mai tare site de desene animate! Ai o gramada de desene! Uite: http://www.desene-animate-online.net/desene-animate.php e cel mai tare site de desene animate pe care il stiu.
Te pup:*.
O zi buna,
Maria.

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eu ii dadeam fundita lu mary3bee in locu tauhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happy tree friends - pe youtube :-))
Sau;
Mikie Mouse, Tom si Jerry, Motanul incaltat, Cenusareasa, 101 de dalmatieni, Aristocats,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce alex? :-))
Happy tree friends sunt frumosi :-)