| robert1231 a întrebat:

Unde pot sa vad meciul cu spania vs Italia uefa euro 2012 full match (tot meciul)?

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

Acum si cu tine oh go on asta e tot ce am gasit. daca era in romana ce zicea. pirlo paseaza la buffon si degajeza... nu cred ca se gaseste in romana, da macar k sunt singuru care am raspuns ai putea sa dai fundawinking

2 răspunsuri:
| robert1231 explică (pentru sanki):

Sa fie comentariul in romana (ala de vorbeste)

| sanki a răspuns (pentru robert1231):

Acum si cu tine oh go on asta e tot ce am gasit. daca era in romana ce zicea. pirlo paseaza la buffon si degajeza... nu cred ca se gaseste in romana, da macar k sunt singuru care am raspuns ai putea sa dai fundawinking