| Minks a întrebat:

Unde v-ati muta daca ati avea ocazia?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In China. Dar tot Romania e number 1. big grin

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@anonim, am fost de cateva ori in Beijing (capitala Chinei) si efectiv am fost cucerita de frumusetea, originalitatea, spectaculozitatea orasului, de oameni (foarte simpatici, calzi, primitori, unii chiar vorbesc si romaneste :D ), de stilul lor de viata, de cultura lor.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:54&biw=1259&bih=576 http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:54&tx=42&ty=98
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:111&tx=111&ty=94&biw=1259&bih=576
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:165&tx=123&ty=61
Beijingul e superb! Nu stiu, daca neaparat m-as multa in China, insa cu mare placere as sta cateva luni bune acolo.

NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, @KGS-anonim (ma insel?)! big grin Cum am mai mentionat, nu neaparat m-as muta in China (o sa mor de dor de Romania, daca o sa plec de tot), insa cu mare placere as locui o perioada.
Orice ar fi, Romania este febletea mea.

| Razvan a răspuns:

In Brasovhappy

| Barajag a răspuns:

Sper sa am ocazia sa raman in Suedia definitivhappy

| Rukhsandra a răspuns:

In America... L. A sau New York ...mda vise day dreaming

| darrio2007 a răspuns:

In momentul de fata la munte.Este mai racoare.

| Alexandru a răspuns:

In Romania as alege Brasov. Pe mapamond mi-as stabili domiciliul la Sidney sau Melbourne.

| Denisa a răspuns:

New York sau Brazilia.

| mika a răspuns:

In palestina happy sa nu mai aud de nici un basescu de nici un politai corupt, de nici un vecin stupid si galagios happy tu?

| Rallu a răspuns:

In Germania sau New York

| Minks explică:

@Mika In Germania.

| Cleona a răspuns:

Daca as sti mai bine engleza in Los Angeles

| Buggy a răspuns:

M-as muta oriunde nu sunt cretini(ca cei cu care sunt in clasa).

| mamarutza1 a răspuns:

Unde e mai frumos ca in tara in care te-ai nascut! Dar daca as putea sa ma mut m-as muta tot in Romania, undeva in zona de munte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Suedia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rukhsandra@ Tu nu stii ce inseamna sa stai in USA.
Sa speli podelele sa speli copii la fund si sa maturi strazile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plus ca in USA nu prea se respecta legile omului din cate mi-a povestit un prieten din USA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOName sunt mirat.
Cum in China?
Ce iti place tie in China? Comunismul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darrio2007@ Este clar ca este mai racoare de 10 ori ca in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Norvegia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NoName Succes atunci sa te muti in China.
bafta.

| deny11397 a răspuns:

Los Angeles! love struck

| Ella_9299 a răspuns:

Germania :X

| ali_6169 a răspuns:

Mai bine te-ai muta uwinking