| Numai e:) a întrebat:

Unde va place mai mult?
La mare sau la munte?
De ce?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Munteeeday dreaming
Pentru ca imi place privelistea de pe varf.Sa nu mai zic de rasaritul soarelui de pe muntebig grin

April
| April a răspuns:

Fiecare dintre locurile acestea are farmecul sau. E bine, daca ai timp, sa le cunosti si sa te bucuri de amandoua.Imi place muntele cu aerul sau curat, cu drumetiile pline de peripetii, dar si marea cu nesfarsita sa intindere albastra pe care par sa lunece vapoare mai mari mai mici si cu pavilioane straine la prova.Frumusetea e oriunde in jurul nostru, fie ca suntem la mare, fie la munte important e sa avem ochi de privit si urechi de auzit si sa nu trecem in fuga si nepasatori pe oriunde ne duc drumurile noastre.

| Silvia a răspuns:

La mare credthinking

| inna a răspuns:

La munte.

| HBK a răspuns:

Mie personal imi place la mare, dar daca ai un spirit de aventurier poti alege muntele.

| dyddyyyx18 a răspuns:

La mare, ca pot inota.winking
si la munte nu`s piscine peste tot. Adica nici nu stiu daca sunt. straight face

| Daiana90 a răspuns:

La mare:X:X:X pentru ca acolo e apa:X:X soare, nisip, plaja, caldura, stau in dres de baie... e fericirelaughing

| florin_7920 a răspuns:

Imi place tot ce e frumos eu nu am preferinte, ma simt bine in locuri linistite si da uneori aleg muntele e liniste si bine.

| Nita a răspuns:

La munte... aer curat, liniste, auzi "muzica" naturii :X

| LaMLaMlaMa a răspuns:

La si una si alta. evident, la munte imi place pentru ca distractia e mereu la maxim.la mare imi place ca pot manca ce vreau ca ma pot baga in apa, si, desigur, sa ma bronzez.

| anonim_2270 a răspuns:

La mare :X:X:X pentru ca acolo e cald :X:X:X intry in apa t racoresty:X:X dar la munte trebuie sa fi infofolit laughing cu o gramada de haine pentru ca e frig crying laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte.
Marea e mult prea aglomerata si nu prea imi place apa...la munte e aer curata, atmosfera minunatabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la mare deoarece vreau sa ma bronzez sa fiu tzigancusha