| Numai e:) a întrebat:

Unde va place mai mult? La mare sau la munte? De ce?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi plac ambele zone, mă relaxează.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

La munte imi plac diminetile si la mare imi plac serile.

| juniper a răspuns:

La mare, pentru ca poti admira peisajul, te poti imbraca cu ce vrei pentru ca te amesteci prin multime, marea straluceste in razele Soarelui, poti face baie cand vrei, aerul sarat face bine la sanatate, pentru ca nu te imbolnavesti pentru muuuult timp, imi place cum sufla vantul si imi simt picioarele in nisip, imi place mai ales mancarea happy

| DeNyyy a răspuns:

La mare pentru ca acolo inot.ma joc cu nisipul da la munte stau si vad muntii ce frumosi sunt.la munte ma plictysesc

| DeNyyy a răspuns:

Dar de ce ne dai stupid la toti?

| Annitu a răspuns:

La mare că e cald. şi nu trebuie` să te cari cu atâtea haine după tinebig grinlaughing

| Annitu a răspuns:

Care "aruncaţi ", măh, cu stupid pe`aci?

| deea_1980 a răspuns:

La munte.Este mai racoare, aer curat si multa verdeata.

| funnygirl a răspuns:

La mare pentru ca eu stau la munte tongue

| Nita a răspuns:

La munte... aer curat, liniste, auzi "muzica" naturii, e mai distractiv daca esti cu prietenii.

| CB a răspuns:

La munte... pare mai gotic big grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte cu siguranta, deoarece e mult mai relaxanthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce ne dai stupid, vrei sa nu-ti mai raspundem?big grin