| Iulia482 a întrebat:

Unde va place mai mult: la munte sau la mare? Și de ce?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum am spodinloza cervicala si scoliza in S si greutate cam mare prefer la mare dar nu la 40 de grade asa sa fie maxim 30 de grade

suntserios
| suntserios a răspuns:

La munte. E racoare și verde

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La munte. Aer curat, temperaturi placute, iar prostii vin doar de 1 mai, in rest aglomereaza orasele mari, nu ne deranjeaza deloc.

| Holiday a răspuns:

De fapt, cel mai misto e pe un litoral muntos, cum, din pacate, Romania nu are.

| Dismally a răspuns:

La munte pentru ca: peisajul este frumos, aerul curat, nu este aglomeratie, este liniste, poti merge in orice perioada a anului.

| wildthing a răspuns:

Mi-ar placea un loc care are munte la mare, cum ar fi sa zicem... vreo plaja din Hawaii.winking

| LisaJulie a răspuns:

La mare, mai frumos răsăritul și apusul și mai cald, mai mult soare și mai puțină ploaie

| 1onur a răspuns:

îmi place orașul aglomerațile, de oamenii...

Ce să fac la munte? Tot același aer este... mai puțin curat.

| Delyae a răspuns:

La mare.

| MihaitzaItza a răspuns:

Munte mereu. Natura. La mare sunt cocalari