| DeMentaa a întrebat:

Uneori cred ca nu mai trebuie sa exist ca viata mea este facuta degeaba (si am doar 11 ani) imi place sa imi traiesc viata la maxim dar cand sunt suparata simt ca nu mai am de ce sa traiesc ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlinutzaRouz a răspuns:

Asa fac si eu, incearca doar sa te controlezi, sa nu faci vreo prostie. Incearca sa te gandesti ce s-ar intampla daca nu ai mai fi, cum s-ar simtii parintii tai, sau asculta ceva muzica( si eu fac asa, dar incearca sa nu asculti ceva emo ca te face sa te simti si mai rau happy )

2 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Draga, cauta sa iti traiesti viata frumos cu parintii si prietenii tai adevarati, nu incerca sa faci gesturi necugetate nu duce la nimic. Invata sa iubesti pe cei din jurul tau si sa ii ajuti asa cum fac eu.Citeste si blogul nostru (link in profilul meu)!

| antonius74 a răspuns:

Problema ta nu e singulara, e mondiala! cauta metode sa nu te mai superi si se rezolva si sentimentul de "sinucidere"