| BiiaIubesteMickey a întrebat:

Unii o s-o considerati o intrebare stupida. big grin. Un coleg mi-a aruncat penarul pe geam si nu il mai pot recupera pentru ca a aterizat in locul unde se fac constructii si nu pot intra |happy. In fine. In ce sa imi pun stiloul, eventual si 'picul'? Acum nu mai are rost sa imi cumpar alt penar si altul nu am thinking Si nu as vrea sa le ratacesc prin ghiozdan.

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu cred ca mi-am pierdut penarul de vreo 2 ori anul acesta...laughingsi culmea este singurul lucru care il pierd
pai. daca ai buzunare mici la ghiozdan sau intr-o punga mica