| biencutza_7855 a întrebat:

Urasc ziua de miercuri.De ce? Pentru ca avem o gramada de teme :la mate (vreo 10-12 exercitii sau niste teste ca tema), la engleza, la romana (literatura si gramatica). Care este ziua pe care o urati cel mau mult?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Fiecare zi trebuie pretuita. Sa nu spui ca urasti o anume zi! Multumeste pentru fiecare, multumeste ca exista acea zi...mai ales daca ai si sanatate, pace si dragoste cu cei dragi

6 răspunsuri:
| nuku a răspuns:

Luni - iar incepe o saptamana de probleme

| paramore a răspuns:

Duminica-iar sunt ai mei acasa si gasesc un motiv sa se certeat wits' end

| francesca a răspuns:

Miercurea, trebuie sa stau 10 ore la facultatesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marti, am 7 ore si in plus am si cele mai grele ore...

| al3xutzza6576 a răspuns:

Nici mie nu-mi place miercurea

| cazacdenis a răspuns:

Mi-e nu-mi place vinerea