| xtremekisss a întrebat:

Urgeeent! dc pe facebook nu ma lasa sa pun la nume ♥ nume ♥ daca se poate imi ziceti plz cum... iar daca aveti idei de nume dintrastea de genu plzbig grin

1 răspuns:
| פרנקו a răspuns:

:Pnu ai voie. facebook nu e panarama aia de hi5. aici pui doar nikname adica cum te striga lumea. sau numele real. faci misto de site daca incerci ♥;)no ofance. nu se poate nu se poate nu incerca pe degeaba :D funa plaz;) ♥♥♥♥♥http://www.sb13.tk/ sau intri aici ei se lauda ca stiu pe chat