| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Am de facut un afis pentru reuniunea unei clase (dupa 50 de ani) si nu stiu ce as mai putea desena/scrie langa mesajul de "Bine ati venit".
Mi-ati putea da niste sugestii? Va rog, tratati cat se poate de serios situatia.Am nevoie de ajutorul vostru big grin
(Nu este categoria potrivita, dar nu am stiut unde sa clasez intrebarea)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Te ajut eu.Fondul afisiului, scrisul si lucrurile de pe afis ar putea fi culorile preferate a invitatilor.Ai putea face niste carti, niste numere, si niste chesti legate de scoala.

BAFTA!