| butterfly0165 a întrebat:

{URGENT} Buna TPU, am o intrebare : Imi puteti da un tutorial in care sa imi arerate cum pot schimba fata cuiva intr-un videoclip adica sa pun fata cuiva pe un alt corp dintr-un videoclip. Va rog frumos sa ma ajutati! eu folosesc Sony Vegas 10 dar nu stiu cum sa fac asta in el va rog frumos sa ma ajutati! VA multumesc!

P. S: {FUNDA} VA ROG FRUMOS!

Răspuns Câştigător
| Karizma a răspuns:

Este un site doar ca nu toate video-urile sunt gratis http://sendables.jibjab.com/
funda?