| anonim_4396 a întrebat:

URGENT~ Vreau sa imi fac ceva usor de facut la par. Am parul lung, subtire si egal. Ce as putea? M-am saturat de coada de cal sad

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Tunde-l! Si ai scapat de probleme. O tunsoare bobhead sau brosse te va face sa fii si sexy si sa-ti dea timp (pana cand parul va creste din nou) sa te gandesti la alta tunsoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@noktambul, clar nu laughing am asteptat atata timp sa creasca tongue

| ccaattaaa a răspuns:

Eu iti recomand sa te tunzi bob scurt dar daca totusi nu vrei o schimbare dramatica poti sa te tunzi bob lung