| RAY a întrebat:

Urmeaza o intrebare ciudata,as vrea sa imi recomandati absolut tot ce este mai rau in fiinta umana?

Filme de orice fel,site urii unde sa vad, tot ce stiti

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Intră pe dark web, acolo vei vedea ce putem mai rău ca omenire. Femei de vânzare, violuri, falsuri de tot felul, droguri câte vrei, sinucideri filmate... Alegi tu.

| RAY explică (pentru mastadont):

Sinuciderea nu e cv rău, eu am avut o persoana în familie cu boli grave terminale și era groznic sa o privesc, am acceptat sinuciderea ei, deși consider că orice cauza are o rezolvare

| RAY explică (pentru mastadont):

Civilizația extraordinară creștina vindea sclave din Africa pe nimic, încă mai e chestia asta in India, ba ce specie suntem, am trecut pe la filme horror dar cu implicare erotica mă simt degustat

| mastadont a răspuns (pentru RAY):

Se practică și în europa, am văzut românce de închiriat pe dark web, mai multe n-are rost să vorbim. Dacă vrei să vezi tot ce e mai rău din omenire atunci instalezi tor, cauți un motor de căutare popular pentru siteuri cu extensia onion și cauți cele mai horror lucruri la care te poți gândi, îți garantez că cineva le-a făcut deja.