| 75Andrei73 a întrebat:

Urmeaza sa merg la ziua iubitei mele, unde nu cunosc pe nimeni, fiind o fire mai retrasa si rece. Petrecerea tine 3 zile, iar eu nu sunt genul sa se bage in seama, sa danseze si sa se destrabaleze. Iar daca cineva face o gluma grosolana cu mine, imediat ma infurii si sigur voi strica petrecerea. Ceva pareri cum as putea sa par ok si prietenii iubitei mele sa nu isi creeze opinii gresite?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Ai putea sa pari ok lasand coasa acasa si sa iti iei o masca draguta, de iepuras, altfel nu ai cum. Oricum, sfatul meu ar fi sa te implici, oricat de putin ar insemna asta, dar sa nu pari total diferit fata de cum esti, ca tot tu o sa regreti mai tarziu happy.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Petrecere in pandemie?
Sunt interzise. Amenzile de la 3000 de lei in sus vor strica petrecerea, nu atitudinea ta.

| Drimmero a răspuns:

Ba' da-o dracu de petrecere, dar ce e aia, nunta? Sfatul numarul 1, stati acasa, copii, ca e pandemie/

| 75Andrei73 explică (pentru Drimmero):

Sunt 3 zile de nastere in acea zi, a prietenei mele, majoratul altei prietene de-a ei, si inca un baiat. Deci practic un fel de nuntalaughing)) si oricum e planificata dupa ce trece perioada asta de pandemie

| Drimmero a răspuns (pentru 75Andrei73):

Scuzele mele, dar trebuia sa specifici ca acele 3 zile sunt de fapt 3 aniversari intr-una + ca se va tine dupa pandemie. Fii cat mai natural, nu te imbata prea tare si socializeaza, te vei integra bine.

| Andreeush a răspuns:

Cine face o petrecere când în țară e pandemie?
Ar trebui să lăsați prostiile și să stai în casă.

| FreddieM a răspuns:

Mai prietene stii ceva? Mai bine stai acasa.