| jmhgfuewfhewnfebf a întrebat:

Urmeaza ziua uneia dintre cele mai bune prietene si nu stiu ce sa ii cumpar.Implineste 12 ani. Ea are foarte multe bratari, lantisoare si toate sunt de firma, chiar si hainele. Ochelarii ei sunt DG si are multe bratari si lantisoare de la swarovski.Nu stiu ce pot sa ii cumpar, as vrea ceva care intr-adevar sa ii placa si sa tina minte ca acel lucru e de la mine.Nu e copilaroasa, deci fara hannah montana sua mai stiu eu ce. Ma gandesc de 2 zile ce as putea sa ii cumpar.Ma puteti ajuta? Rapid va rog

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Daca e prietena asa buna ii poti lua o rama foto mai deosebita si sa atasezi o poza cu voi. si o cutiuta de bijuterii ca sa si le pastreze, gen asa http://www.camydesign.ro/cadouri/cutie%20de%20bijuterii-zoom.gif

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte. E un cadou unic si pe care il tii minte mereu.

| lucian a răspuns:

Ceva de firma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bratarile-lui-bratarel.blogspot.com/ - lucruri foarte frumoase :)