| Mindfulness a întrebat:

Userul Sierra1 e fata sau băiat?

4 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Dupa cum scrie eu zic ca e fata. Sau e ca inyourmind, o zi fata, o zi baiat tongue laughing

| Mindfulness explică (pentru UnchiulRamiz):

Inyourmind e catrice acum, și-a schimbat nicku'.
Sunt mulți ciudați care sunt așa! Cei mai bolnavi aici sunt nu pe TikTok sau alte rețele!

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Mindfulness):

De tiktok nu stiu, nu am si nici nu urmaresc. Era si demonlord, cum de avea voie sa detina 2 conturi? Pai aici sunt care reposteaza o intrebare de n ori, doar ca nu le raspunde nimeni sau ca nu le-au convenit raspunsurile primite. De Onur ce mai sti? Nu a mai postat nimic de cateva zile pe aici.

| Mindfulness explică (pentru UnchiulRamiz):

Același cont îl avea gen inyourmind, demonlord și acum e catrice!
Nu mai știu nimic.
Ea avea un singur cont dar și-a tot schimbat numele