| florynstefan1 a întrebat:

V-AȚI simțit vreodata singuri? Fara viitor? Fara strop de fericire`n suflet? Eu da... de 7 luni ma simt atat de singur sufleteste, am momente cand cedez si plang, gandindu`ma oare voi fii si eu vreodata fericit? Plâng mereu de 7 luni sufăr, zilnic mă intreb oare cu ce am greșit? De ce eu nu am noroc și oameni răi au mereu noroc? Apoi, gandesc si oftez, Mulțumesc și sper să nu mă criticați

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa apuci drumul strainatatii ca sa fi fericit

| GPA a răspuns:

Cei răi profita din plin de slăbiciunea celor buni.
În schimb, cei răi nu vor avea niciodată respectul pe care-l au cei buni.
Cei răi se cred perfecți, adică au o imaginație "bogată" din moment ce nu exista perfecțiune laughing.
Fiecare om este special, tu ești un om bun. Nu trebuie sa te-ncurci cu persoane care nu te-nteleg sau îți dau cu "flit".
Dai încolo de neisprăviți, traieste viața și bucură-te de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii "rai" o duc bine pentru ca stiu sa profite de cei din jurul lor cat pot de mult. NU degeaba cei bun sunt luati de prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap.Dar sentimentul asta nu dureaza prea mult.Crezi ca daca stai si plangi lucrurile se rezolva de la sine?