| anonim_4396 a întrebat:

V-a placut filmul Avatar?

7 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Da si mie mi-a placut happy dar inainte sa-l vad am auzit atat de multe lucruri despre el si sincer ma asteptam la mai mult... dar ii ok si chiar reusit love struck Ceea ce nu am inteles si sper sa inteleg de ce isi iau viata atatea persoane de la acest film?straight face Chiar asa emotiv ii?straight face pana la urma ii doar un film...in fineoh go on in concluziethinking mi-a placuthee hee love struck
Tie? ti-a placut? ce parere ai despre acest film?kiss

| Kynext a răspuns:

Da, e ok. S-a facut prea multa "zumzaraie" in jurul lui. Mie mi-a placut. Dar nu m-a impresionat pe cat ma asteptam.

| arn64 a răspuns:

Da, mult.

| whatever a răspuns:

Dap este un film gandit ca toate celelalte dar foarte bine realizat

| Ella123 a răspuns:

Dap este un film super:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa.eu consider ca este film foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm, filmul nu e cine stie ce...doar ca s-a facut prea multa reclama si multi se duc sa il vada cu ideea ca e filmul secolului straight face...nu e cine stie ce