| I'm just me a întrebat:

V-a placut prima zi de scuala?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

A fost destul de bine. m`au cam enervat unii colegi, dar am trecut si peste astabig grin.

| Flav a răspuns:

Eu am luat deja un 4. Mi-a zis profesoara ''buna'' si eu i-am raspuns ca intr-adevar e buna.

Stefan
| Stefan a răspuns:

A fost superb, eu am condus la scoala pe nepotu, care e in clasa intaia.

| Elly4all a răspuns:

A fost tare, mai ales cand ai colegi zapaciti ca aai mei, am ras toata ziualaughing

| Ellena a răspuns:

Daaa mi-a placutlove struckpt ca sunt a9a, proaspat boboaca, colegi noi, profesori:d...

| Lary a răspuns:

Nu ca nu am gasit-o pe diriginta sa-i dau florile si m-am intalnit decat cu 5 colegi.Mai merg din nou la 1 ca s-ar putea sa facem 2 ore de dirigentie si apoi acasica.

| I'm just me explică:

Mdea zuzu maine ma ducbig grin

| metonst54 a răspuns:

M-am sculat la 11 deci, da mi-a placut tongue

| ZuuZaaA a răspuns:

Eu nu am fost azisad din cauza ca nu ma simt prea bine... dar maine ma duc, si sper ca si tu te veri ducelaughing si tuu desper ce vorbesc aicihee hee

| ZuuZaaA a răspuns:

Stii*

| VladRO a răspuns:

Nununununu, nu mi-a placut deloooc sad

| Tn a răspuns:

Da am fost destul de interesant mi-a placut nu ma asteptam sa fie mai bine ca anul trecut ba chiar am si-o colega noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima zi de scula?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a fost super, dar un coleg de-al meu a fost mutat la alta clasa si asta a fost destul de nasol, insa dupa scoala am fost in parc big grin