| 48deOre a întrebat:

V-a venit vreodata o ambitie sa va schimbati total viata si ati reusit? In cat timp ati reusit? Si ce ati facut?

2 răspunsuri:
| Koba12345 a răspuns:

Ambitie nu, Insa cand esti fortat de imprejurari sau in urma unei traume te poti schimba radical

| Smmo a răspuns:

Nu chiar total, dar suficient de mult cat sa imi fie confortabil, adica sa nu ajung din lac in put. Am facut ce fac majoritatea oamenilor mai devreme sau mai tarziu. M-am mutat de la ai mei si imi este mai bine, nu ma mai simt in plus in casa, nu mai aud zilnic certuri si reprosuri, am scapat de vecinul cu bassul si de drogatii din bloc etc.
Mi-am mai schimbat viata si schimband domeniul in care lucrez, imi place sa fac asta.