| theforceofgood a întrebat:

V-ar placea sa mai trăiți în anii 90' sau începutul anilor 2000 sau în perioada 2000-2010?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. As mai intineri cu cativa ani.

| whatevernvm a răspuns:

Da. 90-'00 suna perfect

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca as avea minte de acum si varsta de atunci da...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar nu am timp pentru asta.

| Lioana a răspuns:

Da daca as putea avea amintirile anilor urmatori pentru a putea face lucrurile mai bine.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu prea, in schimb as vrea sa ma fi nascut dupa al doilea razboi mondial prin UK sau America. Prin anii 60'-80' s-au intamplat toate chstiile interesante.

| ziftode a răspuns:

If you don't remember the sixties, it means you wasn't there

in anii 90' in rrominica... NU, totul era de rahat, ca de abia am iesit din coMUISM
in 00'... poate

insa mi-ar place sa am 20 de ani, in anii 60 in state, cand totul s-a deschis pentru tineri (pana atunci, inainte de 30 de ani nu erai luat in seama nicaieri), inclusiv revolutia culturala a EXPLODAT (in anii 50 daca ascultai jazz era considerat lucrarea diavolului)

| sadrian46 a răspuns (pentru ziftode):

Da, și cea culturală, hippies hippy, yee. Și cea sexuală cu LBGT.
Acum cu diavolul la vedere, că așa e politically corect.

| ziftode a răspuns (pentru sadrian46):

big grin... u got IT tongue

| sadrian46 a răspuns (pentru ziftode):

Da și IT și Internetu e cu Satana, 666, după noi potopul, chiar și peste noi! Scrie prin Apocalipsa ( așa mi-a spus mie Frenki, care e șofer pe tir și le știe toate) că la un moment dat bastardu cu papagal dă drumul Fiarei din lanț, pentru 1000 de ani, deci 1960- 2960.
Acum e de trăit, că pe urmă, Domnul cu marea lui iubire de oameni...
Este ultima ocazie!
Fiecare cu aleluia!

| debarasator63 a răspuns:

Nope