| anonim_4396 a întrebat:

V-ar plăcea să purtăm costume și pălărie bărbați și doamnele rochii in orice moment pe stradă sau in orice împrejurare? Mie îmi plac costumele la nebunie și doamnele in rochie mi se par mai drăguțe și atrăgătoare, ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Nu. Pentru că nu sunt confortabile. Blugi plus tricou sau hanorac e tot ce port.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu. Fiecare set de îmbrăcăminte își are rolul ei, deși la ce haine oribile poartă omul de rând nici nu m-ar supăra schimbarea asta

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Daaa! Mult mai elegant! Un aspect mai frumos! Ar fi un luceu minunat sa se întâmple acest lucru...Insa cand ma uit la vestimentația persoanelor de astazi (unii, nu toti), imi pierd speranta ca s ar mai schimba ceva

| FilipSorin a răspuns (pentru RoxanaIoana108):

Adevărat si sa stii nu iti pierde speranta, mai exista fete de genul si sa stii ca sunt fete penticostale (pocăite) care se imbraca asa

| FilipSorin a răspuns:

Sigur sigur, foarte buna ideea, sa stii ca fetele penticostale (pocăite) se imbraca asa, unele fete pocăite care nu sunt penticostale si nu se imbraca asa totuși de imbraca decent