| anonim_4396 a întrebat:

V-ati facut ouale de >pasti?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da laughing) si am reusit sa le si sparg pe toate rolling on the floor, am alunecat cu ele, doamne ce frumos zburau prin aer laughing. A trebuit sa repet procesul de fierbere si vopsire iar sad, of of,. Neindemanatica mai sunt laughing.

10 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Nu nu am vopsea!

| camelia1812 a răspuns:

Nu inca...maine cred c-o sa le fac big grin

tu?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ouăle se roşesc în joia mare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu le-am aranjat deja frumos smug

| Miss Maddy a răspuns:

Nu incalaughing doaer e vineri...pana duminica am timp oh go on

| madalicious a răspuns:

Da, de ieri cu mama. oh go on Ce m-am fript...auoleu mamaaaaa! laughing)

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am oua! rolling on the floor

| juniper a răspuns:

Inca nu, dar maine sigur eu si mama le facem, mai facem si doua prajituri, una pentru mine cu ciocolata si un pentru ea happy Sa ai un Paste Fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@margareta, da cu carioci pe ele laughing
@Legiuitoarea sa inteleg ca deja la tine is gata, nu?laughingbvbv
@Miss Maddy si @bestgirlforever vedeti ca trec Pastile si voi inca nu faci oualelaughing
@madalicious, data viitoare nu mai baga mana in apa fiartarolling on the floor)
@TraficantaDeSentimenteRoz, vezi ca poate mai pici o datalaughing
@lolita, esti inca in criza?laughing
@juniper, Paste fericit si tie!
@...\\~roxette~//..., le-am facut, ce poti face azi nu lasa pe mainelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap :d