| CravataRoz a întrebat:

V ati facut tatuaj cu henna neagra? Am auzit ca raman cicatrici, e adv? si cat va ținut, unde la ți facut?

2 răspunsuri:
| DeeaAndra a răspuns:

Eu mi-am facut anul trecut la mare, in Bulgaria. A tinut cam 2 saptamani (ma rog, dupa o saptamana jumatate se mai vede decat putin). Mie nu mi-au ramas cicatrici dar cred ca depinde de pielea ta, daca suporta sau nu substanta aia. In schimb, dupa aceea parul din zona aia a crescut f. negru ..pentru o perioada de timp

| lunarwolf a răspuns:

Cum să rămână cicatrici având în vedere că e PICTURĂ pe piele?