| anonim_4396 a întrebat:

V-ati gasit prieten/na pe site-uri?
Cum a fost prima intalnire?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ups, nu trăiesc în lumea virtuală. Am ceva cunoștințe dar până în prezent nu am reușit să le cunosc personal, pe viitor.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prieten nu mi-am gasit pe site-uri pentru ca nu am cautat
Dar amici dahee hee
Si chiar persoane intresantebig grin

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am cautat, niciodata nu am avut incredere in relatiile astea. si cred ca cei care isi cauta pe internet sunt disperti, cu toate persoanele care exista in lume tocmai de pe internet trebuie sa-tio gasesti unul? eu intotdeauna am preferat sa-mi cunosc partenerul, sa stiu unde lucreaza, cu cine locuieste, cati ani are in realitate, etc. dupa m-am decis pentru o relatie.

| OanaG a răspuns:

Nu, nu cred in astfel de relatii.

| LoryM22 a răspuns:

Da, m-am cunoscut cu iubitul meu pe netlog.ro si acum suntem impreuna de 2 ani si jumatate. Orice este posibil.Prima intalnire, pai eu am venit in Bucuresti pentru o operatie la picior, el m-a ajutat mereu si era frig cu florile in mana, eu am venit cu faimilia cu masina, l-au cunoscut toti, a stat cu mine cat am fost in spital, m-a ajutat mereu, am hotarat s afim impreuna si sa avem o relatie la distanta, acum m-am mutat si eu in Bucuresti si suntem fericiti.

| alice_5598 a răspuns:

Daday dreaming
Poi la prima intalnire eram amandoi timizi. dar am inceput sa ne cunoastem si sa vedem ca ne potrivim:X
si acum suntem impreuna de aproape 2 ani.deci orice este posibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idem Princess