| Seline a întrebat:

V-ati lasa prietena sa pozeze in revistele pentru adulti?(gen Playboy).

Răspuns Câştigător
| poluarect a răspuns:

Da de ce nu, pana la urma privim un corp frumos si nimic mai mult.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca as lasa-o. Sunt destul de gelos chiar daca uneori aparentele inseala. M-ar tulbura destul de mult acest gand. Nu cred ca as accepta dar daca nu as face-o i-as ingradi libertatea deci nu prea s-ar mai numi relatie. Asta ar depinde mult de ea. Daca m-ar iubi nu cred ca ar face-o.

| Flav a răspuns:

NU. Foarte ferm.

Shin
| Shin a răspuns:

Pai, cam e decizia ei. dar daca ar fi dupa mine, nu as lasa-o. Dar asa sunt eu, mai... "scorpion". Nu o impart cu nimeni tongue
Numai bine, Shinwinking

| inna a răspuns:

Eu cred ca daca ar avea incredere in mine s m-ar iubii si nu s-ar indoi de mine, m-ar lasa.Adica nu vad de ce nu? Pana la urma sunt niste poze...eu tot a lui sunt doar.

| tarziu a răspuns:

Pana la urma e decizia ei, nu as avea nimic impotriva.