| anonim_4396 a întrebat:

V-aţi răzbunat vreodată pe cineva fără să regretaţi mai devreme sau mai târziu?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, nici cu gândul, cât nici cu fapta, căci într-un punct al vieții roata s-a învârtit persoanelor care ne-au făcut rău.

| RAY a răspuns:

Ce sa regret? Ca merita razbunarea, daca esti fraier toti te iau de prost,traim intr o lume foarte rea, ipocrita, cred ca indiferenta e mai buna nu razbunarea, pe prima iubita mam razbunat dar si ea a fost cv amuzant, regret dar nu poti trai din regrete

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În primul rând, nu am răzbunarea ca modalitate de rezolvare a problemelor. Iar când totuși m-am răzbunat, nu am regretat.

| PainTech a răspuns:

Da, desi nu intentionam. Nu imi pare rau.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu m-am razbunat pe nimeni, nu ca nu ar fi meritat dar nu am meritat eu sa ma ocup de asa ceva, mai bine am ales sa ignor si sa nu mai vorbesc altul in viata asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,m-am razbunat si m-as mai razbuna o data. De ce sa regret? Nici o urma de regret.