| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

V-ati trezit cu soarele dimineata ca va batea in ochi? Care a fost senzatia?

Răspuns Câştigător
| Unbearable a răspuns:

Buna.
Cateodata, sa stii ca mi se mai intampla laughing. Suna desteptatorul, ma trezesc, tintesc fata spre fereastra si deschid ochii. Un punct alb, care se transforma pe parcurs intr-o minge imensa de foc, dar numai ca era alba laughing. Dupa ce i-am inchis, i-am deschis din nou.Vedeam totul verde, parca eram pe Marte, cu extraterestriilaughing. Neplacut, nu?
Bafta!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Instantaneu am închis ochii!
Pa, pa.