| LostInDreams a întrebat:

V-ati uitat aseara la "serviti va rog"? A fost super tare.Care a fost partea voastra preferata? La mine cand a scapat Simona senzual mielul si alerga Mihai dupa ellaughing+toate fazele cand se certa liviu cu nea >marinbig grinPanaramalaughing. Voua ce v-a placut? Cand mai incepe?

3 răspunsuri:
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Mi-a placut cand Liviu facea misto de Nea Marin este si in seara ata de la 20:25.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...belea taree emisiunea!rolling on the floorlaughingincepe in fiecare vineri si sambata la 20:30! mie mi-a placut cand a cazut simona in barcarolling on the floorlaughing...nebunie mare si cand a scapat mielu si a alergat mihai dupa el:devil)si imi place cum ii injura nea marin p-aia mai ales pe liviulaughingrolling on the floorrolling on the floor

| Miha.Ella. a răspuns:

Doamne cand a scapat iedul simona nu mai puteam de raslaughingrolling on the floor aseara a fost foarte misto.debea astept sa vad continuare in seara astalaughingrolling on the floor.:X si cand nea marin a fost muscat de liviu ["canibalu"laughingrolling on the floor]