| chrissi a întrebat:

V-ati uitat la filmul "Remember me"? Cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da m-am uitat. Imi place desi la inceput nu-mi dadeam seama despre ce este vorba. Insa finalul in care a murit Tyler [Robert Pattinson, m-a intristat si nu mi-a placut felul in care a murit, el [Tyler] sigur nu voia sa moara, pentru ca o gasise pe Alyssa, incepuse sa se inteleaga cu tatal sau, totul era bine... M-a intristat finalul.

| MidnightLady a răspuns:

Mi-a placut. In special sfarsitul, m-am saturat de filmele cu happy-end. big grin

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Mi-a placut foarte mult. E asa trist cand moare Tyler... offf. Merita vazut filmul.

| chrissi explică:

Madalicious, mersi ca ai stricat suspansullaughingo sa ma uit si eu totusi la elhappy

| DeniiMeow a răspuns:

Wowhappy, chiar azi vroiam sa-l urmaresc. Dar din pacate nu l`am gasitcrying Daca il ai lasa-mi si mie un pm si zi-mi d unde l-ai luat plzzbig grin Chair vreau sa ma uit am auzit ca e intwinking