| HypnoticPoison a întrebat:

V-ati uitat la "Miss baiatul de la tara"? Daca da, ce parere aveti de castigator? In opinia mea trebuia sa castige Victor, a fost cel mai bun :X tongue

Răspuns Câştigător
| L0r3na a răspuns:

Sunt de aceeasi parerehappy Victor arata si bine, s-a descurcat si la probe, avea si charisma, era si din Ardeal love struck [ avea toate trasaturile pentru a castigalaughing] dar...pacatstraight face asta e...Se pare ca situatia financiara din Maramures [ in ceea ce priveste voturile] este excelentastraight face. Pacat de Victor, dar sunt convinsa ca in ochii fanilor/fanelor el e castigatorul happy

1 răspuns:
| roxy_2137 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere Victor era cel mai dragut dintre toti...merita sa castige :X dar acum nu mai conteaza ca esti dragut sau ai alte calitati conteaza situatia financiara pe care o ai.din pacate. asta e ...pentru mine Victor e castigatorul :*