| aleeee a întrebat:

Va ajuta TPU?

*Va rog fara caracter irevelant sau alte chestii

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineanteles! Ajuta si inca destul de mult. happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O sursă de informare chiar dacă nu este de 100% aşa cum vor unii să fie în centrul atenţiei cu răspunsurile lor.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand am avut nevoie m-a ajutat.La randul meu ajut si eu pe altii!

| BRG a răspuns:

Da

| juniper a răspuns:

Desigur, am niste intrebari la care nici mama nu stie sa raspunda, oricum de fiecare data intreb pe TPU, la randul meu ii ajut si pe altii cum si cand pot.

| madalicious a răspuns:

Da, ma ajuta, desi unii dau raspunsuri desi nu stiu despre ce este vorba in subiect ca sa se afle-n treaba si ma enerveaza enorm chestia asta!

| tania77 a răspuns:

Da ma ajuta foarte mult, aici invat lucruri noi de care nu stiam, ma amuz, aici vad ca toti suntem speciali in felul nostru cerem ajutor la problemele cu care ne confruntam dar si oferim ajutorul celui care are nevoie de el, eu una am devenit depedenta de TPU.